BMXTrofee-West Competitie : Piet Ende Bokaal

Klik op een blauwe koptekst om een wedstrijd te tonen
PlVerenigingbwc 1bwc 2bwc 3Totaal
1FCC BARENDRECHT3813843831148
2CRUPI RACING TEAM NETHERLANDS3863723821140
3FCC RIJSWIJK3773763571110
4UITHOORNSE WTC3613713381070
5FCC THE WHEELY'S3433623591064
6FCC DE KLEY-DRIVERS3263163751017
7FCC WIJKEROOG295327361983
8FCC DE BOSCROSSERS313365286964
9HSC DE BATAAF338321304963
10FCC DE SPUICROSSERS330298277905
11BMX ZOETERMEER281301306888
12NCC NIJKERK276313163752
13VERENIGING BMX STEDE BROEC212210256678
14FCV SCHAGEN187205218610
15FCC DE KOMBOCHT186187227600
16RAPID WHEELS780078
17FCC DE HEIDECLUB006464
18K.W.C. KAMPEN570057
 Vet rood nummer = thuis club
Terug Print
Laatst bijgewerkt: 30-06-2022
Email
RSS nieuws
 
Webdesign © Bsoft 2016
Vandaag hits.
Totaal hits.