BMX Wedstrijdkalender

juli 2022
 WedstrijdOrganisatorPlaatsInfo|Land
zaterdag 02 jul Nationaal Kampioenschap Uithoornse WTC Uithoorn Nederland
zondag 03 jul Nationaal Kampioenschap Uithoornse WTC Uithoorn Nederland
vrijdag 08 jul UEC Europees Kampioenschap BMX Dessel Dessel Belgie
zaterdag 09 jul UEC Europees Kampioenschap BMX Dessel Dessel Belgie
zondag 10 jul UEC Europees Kampioenschap BMX Dessel Dessel Belgie
zondag 24 jul UCI Wereld Kampioenschap Piste BMX race Nantes Frankrijk
maandag 25 jul UCI Wereld Kampioenschap Piste BMX race Nantes Frankrijk
dinsdag 26 jul UCI Wereld Kampioenschap Piste BMX race Nantes Frankrijk
woensdag 27 jul UCI Wereld Kampioenschap Piste BMX race Nantes Frankrijk
donderdag 28 jul UCI Wereld Kampioenschap Piste BMX race Nantes Frankrijk
vrijdag 29 jul UCI Wereld Kampioenschap Piste BMX race Nantes Frankrijk
zaterdag 30 jul UCI Wereld Kampioenschap Piste BMX race Nantes Frankrijk
zondag 31 jul UCI Wereld Kampioenschap Piste BMX race Nantes Frankrijk
augustus 2022
 WedstrijdOrganisatorPlaatsInfo|Land
zondag 28 aug BMXTrofee-West Competitie 4 FCC The Wheely's Baarn Nederland
september 2022
 WedstrijdOrganisatorPlaatsInfo|Land
zaterdag 03 sep 3 Nations BMX Cup 3 Onbekend Onbekend   Nederland
zondag 04 sep 3 Nations BMX Cup 4 Onbekend Onbekend   Nederland
dinsdag 06 sep Club 2 Barendrecht - Oud Beijerland 5 FCC Barendrecht Barendrecht Nederland
donderdag 08 sep Gooi - Eemland Cup 3 FCC de Kombocht Bussum Nederland
zaterdag 10 sep 3 Nations BMX Cup 5 FC Unitas Assen Nederland
zondag 11 sep 3 Nations BMX Cup 6 FC Unitas Assen Nederland
zondag 11 sep BMX Zuid Competitie 5 FCC Lion d'or Valkenswaard Nederland
donderdag 15 sep Club 2 Rijswijk - Zoetermeer 3 FCC Rijswijk Rijswijk Nederland
zaterdag 17 sep Topcompetitie 5 HSC De Bataaf Zwanenburg Nederland
zondag 18 sep Topcompetitie 5 HSC De Bataaf Zwanenburg Nederland
donderdag 22 sep Club 2 Rijswijk - Zoetermeer 4 BMX Zoetermeer Zoetermeer Nederland
zondag 25 sep BMXTrofee-West Competitie 5 Uithoornse WTC Uithoorn Nederland
dinsdag 27 sep Club 2 Barendrecht - Oud Beijerland 6 FCC Barendrecht Barendrecht Nederland
oktober 2022
 WedstrijdOrganisatorPlaatsInfo|Land
zaterdag 01 okt BMX Interclub Noord-Holland 3 BMX De Kley-drivers Langedijk Nederland
zaterdag 01 okt Gooi - Eemland Cup 4 FCC The Wheely's Baarn Nederland
zondag 02 okt BMXTrofee-West Competitie 6 BMX Zoetermeer Zoetermeer Nederland
zondag 02 okt BMX Zuid Competitie 6 FCV Volkel Volkel Nederland
donderdag 06 okt Club 2 Rijswijk - Zoetermeer 5 FCC Rijswijk Rijswijk Nederland
zaterdag 08 okt Topcompetitie 6 FCC Barendrecht Barendrecht Nederland
zondag 09 okt Topcompetitie 6 FCC Barendrecht Barendrecht Nederland
zondag 16 okt BMX Zuid Competitie 7 FCV Geldermalsen Geldermalsen Nederland
zondag 16 okt Club 2 Rijswijk - Zoetermeer 6 BMX Zoetermeer Zoetermeer Nederland
zondag 23 okt BMX Zuid Competitie 8 FCV Veldhoven Veldhoven Nederland
zaterdag 29 okt BMX Interclub Noord-Holland 4 HSC De Bataaf Zwanenburg Nederland
zondag 30 okt BMXTrofee-West Competitie 7 HSC De Bataaf Zwanenburg Nederland

Aan de hier gepubliceerde evenementen, locaties en data kunnen geen rechten ontleend worden.
De kalender is samengesteld uit publiek beschikbare informatie op het internet.
De informatie is waar mogelijk gecontroleerd met informatie van de diverse wieler bonden.
Gaarne fouten en wijzigingen en aanvullende informatie doorgeven aan de webmaster.

Laatst bijgewerkt: 30-06-2022
Email
RSS nieuws
 
Webdesign © Bsoft 2016
Vandaag hits.
Totaal hits.