BMXTrofee-West Competitie 2022


Bw1: Eigen: 283 Bw2: Eigen: 229 Bw3: Eigen: 226
Totaal deelnemers Eigen: 313 Cruiser: 26
De beste 6 van de 7 resultaten tellen voor de eindstand.
Je moet aan minimaal 5 van de 7 wedstrijden deelnemen voor de eindstand
of als je na de zomervakantie gaat meedoen en minimaal 4 aaneengesloten wedstrijden gereden hebt.

De resultaten met een groene achtergrond tellen.
De aftrek wordt verrekend met het totaal na de laatste wedstrijd.
Bij een gelijke eindstand kan de werkelijke plaats afwijken van de getoonde plaats.
De eindstand op de wedstrijdlijsten bij de wedstrijd is leidend.
Aan de hier getoonde uitslagen kunnen geen rechten ontleend worden.

Boys -6/Girls -7
PlNaamBordClubBw1Bw2Bw3Bw4Bw5Bw6Bw7Totaal
1Fem Mulhuyzen103Crupi Racing Team Netherlands787878    234
2Evy de Baar102Fcc Wijkeroog717272    215
3Djenna van de Nadort478Fcc de Spuicrossers676661    194
4Joey Hop902Ncc Nijkerk606055    175
5Arthur Knol611Uithoornse Wtc0064    64
6Seth van Adrichem904Fcc Rijswijk5400    54

Boys 7/Girls 8
PlNaamBordClubBw1Bw2Bw3Bw4Bw5Bw6Bw7Totaal
1Keyden Rook32Fcc Barendrecht747874    226
2Noor Brons84Fcc de Kley-drivers606566    191
3Dex Ruarus33Fcc The Wheely's 687448    190
4Samuel Sprik511Fcc Wijkeroog566963    188
5Axell Mantje517Fcc Wijkeroog486155    164
6Roan Bouwman31Crupi Racing Team Netherlands78078    156
7Jonah Burgerhout160Vereniging Bmx Stede Broec525445    151
8Sade Aan de Stegge676Fcc The Wheely's 445136    131
9Nick Ansink509Fcv Schagen65956    130
10Bruce van der Wagt501Fcc Barendrecht394739    125
11Julian van Erkel530Uithoornse Wtc364335    114
12Dano Tolman158Fcc de Kley-drivers0060    60
13Matthijs Hollander527Fcc Wijkeroog0370    37

Boys 8/Girls 9
PlNaamBordClubBw1Bw2Bw3Bw4Bw5Bw6Bw7Totaal
1Danique van Dalen63Fcc Barendrecht747578    227
2Vince Visser261Ncc Nijkerk686966    203
3Jason van der Steegt16Uithoornse Wtc646859    191
4Ryan Post264Bmx Zoetermeer624761    170
5Mason Schouman12Fcc Rijswijk78780    156
6Bradley Lodewijks265Fcc The Wheely's 495845    152
7Mila van der Weele207Uithoornse Wtc456141    147
8Yari Kossen263Fcc de Kley-drivers504252    144
9Tijn Boer739Fcc Wijkeroog414061    142
10Daan Zaadnoordijk330Fcc Wijkeroog365648    140
11Damien de Milde724Fcc Wijkeroog05575    130
12Quinn van Bloemendal253Fcc The Wheely's 434641    130
13Lucas Verkade329Bmx Zoetermeer464138    125
14Tycho Peerdeman736Vereniging Bmx Stede Broec363735    108
15Dani Helmhout271Hsc de Bataaf57460    103
16Ids van Velthoven748Fcc Rijswijk371839    94
17Kjell Gäde771Fcc Barendrecht183520    73
18Dexx Molenaar753Fcc Wijkeroog0070    70
19Dax Bijlsma267Uithoornse Wtc6900    69
20Tobias Brat745Vereniging Bmx Stede Broec02046    66
21Niek Sijne755Vereniging Bmx Stede Broec181719    54
22Lars Pinkster258Fcc Wijkeroog01518    33
23Reevan Kip255Fcc Barendrecht2000    20
24Robbin de Looze731Hsc de Bataaf0200    20
25Thijs Benne709Fcc de Spuicrossers2000    20
26Lenn Stam326Fcc de Kley-drivers0019    19
27Noah Janssen742Fcc de Spuicrossers0160    16
28Maev Ammerlaan333Fcc Rijswijk0160    16

Boys 9/Girls 10
PlNaamBordClubBw1Bw2Bw3Bw4Bw5Bw6Bw7Totaal
1Kyan Mulhuyzen52Crupi Racing Team Netherlands787878    234
2Valentijn Hendriks248Fcc The Wheely's 757470    219
3Dilan Stet457Fcc Wijkeroog706774    211
4Davie Heuving232Uithoornse Wtc607065    195
5Max van der Haven288Uithoornse Wtc656161    187
6Sieb Laan485Vereniging Bmx Stede Broec495555    159
7Mika Eshuis241Bmx Zoetermeer395347    139
8Ted van Osselen472Fcc de Spuicrossers54570    111
9Kay Roelf van der Vaart460Fcc de Kombocht374026    103
10Niels van Veen464Fcc de Kombocht44052    96
11Jovi Markenhof285Fcc The Wheely's 49044    93
12Parks Povlo516Fcc Wijkeroog163936    91
13Tyler Wijnbergh230Fcc The Wheely's 193830    87
14Tijs Broeders473Fcv Schagen04435    79
15Jesse van Erkel490Uithoornse Wtc183526    79
16Jesse Speek483Fcc de Spuicrossers41330    74
17Bruce ter Haar426Fcv Schagen03730    67
18Kyan Horseling229Fcc The Wheely's 20450    65
19Jip Hofmijster517Uithoornse Wtc6400    64
20Logan van Eck488Fcc Barendrecht5000    50
21Mels van Ruitenbeek469Bmx Zoetermeer4500    45
22Roué van 't Hoff484Fcc de Spuicrossers3500    35
23Niek Huider500Fcc de Kley-drivers0034    34
24Cas Verspui454Fcc de Spuicrossers1800    18
25Wesley Toth506Fcc de Spuicrossers0150    15

Boys 10/Girls 11
PlNaamBordClubBw1Bw2Bw3Bw4Bw5Bw6Bw7Totaal
1Dim Droog35Fcc Barendrecht777875    230
2Hidde Stroomer351Fcc de Kley-drivers707177    218
3Hailey Mc Cutcheon256Fcc Rijswijk677572    214
4Ryan Vervloet155Fcc Barendrecht736856    197
5Dylano Rook354Fcc Barendrecht576467    188
6Bas Bouman160Hsc de Bataaf525841    151
7Cas Zaadnoordijk384Fcc Wijkeroog434857    148
8Mano Bood376Fcv Schagen434549    137
9Roan Hink166Fcc de Kley-drivers62064    126
10Niek Platenburg806Fcc Rijswijk404039    119
11Laurens Leurs805Fcc Rijswijk183953    110
12Boet van den Berg836Fcc Barendrecht59046    105
13Finn Haselager869Fcc de Boscrossers05645    101
14Mikey Kuijper823Fcc de Boscrossers05238    90
15Keano Hoogduin828Bmx Zoetermeer43440    87
16Djoey van Dinteren818Fcc de Kombocht411919    79
17Stan Verhoef375Fcc The Wheely's 41038    79
18Jax Doornaar358Fcc The Wheely's 163617    69
19Tijs Orsel892Vereniging Bmx Stede Broec04420    64
20Kenji Takes380Fcc The Wheely's 181817    53
21Flynn van der Helm366Fcc Rijswijk5000    50
22Bart Veldboer364Fcc de Kley-drivers141916    49
23Stijn Martens803Fcc Wijkeroog141816    48
24Joey van der Gaast812Fcv Schagen151615    46
25Dijn Streep174Fcc Barendrecht3900    39
26Tygo Visser804Fcc de Kley-drivers0038    38
27Jack Sinnige847Fcv Schagen0360    36
28Scott Verheul826Bmx Zoetermeer16170    33
29Melle Vlam833Vereniging Bmx Stede Broec01516    31
30Stijn Meijer359Uithoornse Wtc1900    19
31Sven Souren862Fcc Barendrecht1600    16

Boys 11/Girls 12
PlNaamBordClubBw1Bw2Bw3Bw4Bw5Bw6Bw7Totaal
1Rafi Akbas232Hsc de Bataaf737863    214
2Jorian van der Weele235Uithoornse Wtc717566    212
3Jeremy Wijnbergh115Fcc The Wheely's 567159    186
4Fedde Kooreman241Fcc Rijswijk496051    160
5Yannick van Veen237Fcc de Boscrossers426746    155
6Kian Bouwman125Crupi Racing Team Netherlands78070    148
7Thomas Hendriks330Fcc The Wheely's 416340    144
8Aaron Kok228Vereniging Bmx Stede Broec57075    132
9Tim Heijman234Fcc Barendrecht64057    121
10Saar van Berkel409Fcc de Boscrossers364636    118
11Kit de Haan114Hsc de Bataaf355317    105
12Wietse van Velthoven702Fcc Rijswijk174241    100
13Jaimey Snelleman742Fcc Wijkeroog143846    98
14Pim Dijkman720Fcc Wijkeroog50048    98
15Steyn Vroegop754Fcc de Boscrossers144817    79
16Abel Tonino226Fcc The Wheely's 0078    78
17Mack Berkelaar346Bmx Zoetermeer05717    74
18Yano van Berkum796Fcc Rijswijk173817    72
19Aeden Jochems244Hsc de Bataaf193515    69
20Ryan Hoffer777Vereniging Bmx Stede Broec131935    67
21Ties Geerlings705Fcc Rijswijk131933    65
22Dennis de Looze342Hsc de Bataaf19440    63
23Keano Fraai122Fcc de Spuicrossers6200    62
24Mette Bijlsma403Uithoornse Wtc6000    60
25Luc van Gulick734Fcc de Boscrossers03817    55
26Anouk Machielsen102Fcc de Kombocht37017    54
27Bart van den Oudenrijn724Fcc de Kombocht131914    46
28Juliette Ruis408Bmx Zoetermeer101715    42
29Tobias Bras763Fcc Barendrecht3800    38
30Tren Busker104Vereniging Bmx Stede Broec01615    31
31Faith Verheul412Bmx Zoetermeer11150    26
32Chiel Schrijver712Fcc de Boscrossers0190    19
33Sem Verhoof767Fcc de Spuicrossers1800    18
34Elias Zwaal916Fcc de Kombocht0017    17
35Jesse van Meenen721Fcc de Spuicrossers1500    15
36Dean Kruit785Fcc de Kley-drivers0014    14
37Len Duijn737Fcc de Boscrossers0012    12
38Boaz van der Linden231Fcc de Spuicrossers1200    12
39Casper Tan736Fcc Barendrecht1100    11
40Sep Terpstra786Vereniging Bmx Stede Broec300    3

Boys 12/Girls 13
PlNaamBordClubBw1Bw2Bw3Bw4Bw5Bw6Bw7Totaal
1Lucas Faling80Fcc Barendrecht717575    221
2Kjell Post22Bmx Zoetermeer697272    213
3Sara Molenaar202Fcc de Kley-drivers606677    203
4Noah Sturkenboom133Fcc The Wheely's 434866    157
5Jorn Brakel12Ncc Nijkerk64760    140
6Joost Vrij13Fcc Barendrecht73550    128
7Dean Kuijpers127Bmx Zoetermeer423844    124
8Owen van Oers276Fcc Barendrecht404340    123
9Tristan van Bodegom94Fcc de Kombocht274247    116
10Sem Kroon149Uithoornse Wtc51065    116
11Scott Heimerikx100Fcc de Kley-drivers344338    115
12Gino Soede98Uithoornse Wtc57570    114
13Djaimy Heijm90Hsc de Bataaf06151    112
14David Lagerweij300Fcc The Wheely's 46600    106
15Marijn de Kuiper89Uithoornse Wtc48054    102
16Rik Zaadnoordijk288Fcc Wijkeroog253538    98
17Jens Lang91Uithoornse Wtc35056    91
18Levi Hes87Fcc de Kley-drivers04150    91
19Rover Daemen283Hsc de Bataaf303620    86
20Stan Rijs608Fcc de Kombocht261739    82
21Iris Smit22Rapid Wheels7800    78
22Bryan van Dalen146Fcc Barendrecht371918    74
23Nova Stam205Fcv Schagen311719    67
24Jaap Gouwenberg672Fcv Schagen291816    63
25Floris Zwanenburg865Fcc Rijswijk41170    58
26Stefhan Schönhage466Fcc de Kombocht251616    57
27Kjeld Pfeil648Fcv Schagen191411    44
28Joost Zwerver279Uithoornse Wtc29150    44
29Nigel Vertelman644Hsc de Bataaf28015    43
30Thijs Opstal611Fcc de Boscrossers131415    42
31Jordy Pluimert612Fcc Barendrecht27140    41
32Levi Rooks132Fcc Rijswijk0040    40
33Bram Jong93Fcc de Kley-drivers151212    39
34Christiaan Koopmans655Uithoornse Wtc111314    38
35Lieke van der Beek213Fcc The Wheely's 22015    37
36Jayden Bos852Fcc Wijkeroog12913    34
37Eliano Zafra677Fcc Barendrecht3400    34
38Shane van Olderen95Fcc Barendrecht1800    18
39Pascal van der Veen650Hsc de Bataaf0130    13
40Florian Bras613Fcc Barendrecht1200    12
41Nanne Sandstra604Vereniging Bmx Stede Broec0100    10

Boys 13/Girls 14
PlNaamBordClubBw1Bw2Bw3Bw4Bw5Bw6Bw7Totaal
1Jayden Vermeer236Crupi Racing Team Netherlands747778    229
2Teun Ouwens184Fcc Barendrecht606572    197
3Jay-jay Groenewegen226Fcc de Spuicrossers455366    164
4Luna Stam254Fcc de Kley-drivers404865    153
5Jordie Heuving227Uithoornse Wtc395948    146
6Reza Roks32Fcc de Spuicrossers69740    143
7Bram Vergouwe180Fcc The Wheely's 69710    140
8Sondjo van Lier182Fcc The Wheely's 60073    133
9Luca Tanke346Fcc de Kley-drivers194559    123
10Jurre van der Zanden504Fcc de Spuicrossers194354    116
11Bouke Trienes326Uithoornse Wtc47590    106
12Floris Bijl336Fcc de Spuicrossers371941    97
13Esmee van Bodegom251Fcc de Kombocht123550    97
14Nâthan Paula328Fcc Barendrecht41051    92
15Rick van den Oudenrijn546Fcc de Kombocht163639    91
16Sven van Veen239Fcc de Boscrossers04346    89
17Matthijs Heerschap196Fcc de Spuicrossers38410    79
18Daan Verhoof327Fcc de Spuicrossers7800    78
19Justin Liu235Hsc de Bataaf151737    69
20Milan van der Haar332Crupi Racing Team Netherlands0680    68
21Tijs Molenaar230Fcc de Boscrossers15406    61
22Owen van der Kolk240Hsc de Bataaf01842    60
23Ewoud Pelgrim566Fcc Barendrecht41019    60
24Ruben de Kuiper193Uithoornse Wtc5700    57
25Yaro Gaarenstroom179K.w.c. Kampen5700    57
26Djimmy Gewald502Fcc de Kombocht131118    42
27Finn Visser547Fcc de Kley-drivers0035    35
28Tygo Roël531Uithoornse Wtc01617    33
29Sven van Seters191Fcc Rijswijk4160    20
30Jari van Hoven197Hsc de Bataaf0019    19
31Derek Verheuvel232Crupi Racing Team Netherlands1700    17
32Tim Schutter246Fcc de Spuicrossers1700    17
33Thom Hesselink247Fcc The Wheely's 0170    17
34Koen Brugts523Fcc Barendrecht1500    15
35Mika Lambregtse521Fcc Rijswijk1500    15

Boys 14/Girls 15-16
PlNaamBordClubBw1Bw2Bw3Bw4Bw5Bw6Bw7Totaal
1Stijn van Gulick282Fcc de Boscrossers727572    219
2Terje Koopmans15Fcc Barendrecht786078    216
3Lucas Haasnoot161Fcc de Boscrossers697561    205
4Jordy Faling157Fcc Barendrecht666162    189
5Levi Hagenbeek160Hsc de Bataaf546361    178
6Bart van der Wal291Fcc de Boscrossers527049    171
7Storm Daemen307Hsc de Bataaf574856    161
8Austin Banarsi304Fcc Rijswijk504563    158
9Sven van Houten152Crupi Racing Team Netherlands424342    127
10Jarno Eshuis164Bmx Zoetermeer333833    104
11Jason Bitter871Fcc Rijswijk304030    100
12Stefan Burger277Hsc de Bataaf05638    94
13Julian Koopmans811Uithoornse Wtc263327    86
14Max van Raaij284Fcc de Boscrossers34510    85
15Guus Wattel803Fcc de Kombocht243424    82
16Matt van der Doe171Fcc Barendrecht34037    71
17Noah Bijholt691Fcc de Spuicrossers39030    69
18Ian Huls815Fcc de Boscrossers0340    34
19Rens Koster681Fcc de Boscrossers0150    15

Boys 15-16
PlNaamBordClubBw1Bw2Bw3Bw4Bw5Bw6Bw7Totaal
1Rymer Rooks65Fcc Rijswijk727874    224
2Arthur Brink330Fcc Barendrecht646171    196
3Luuk Ouwehand340Fcc Rijswijk416265    168
4Kelvin Stam220Fcc de Kley-drivers74078    152
5Tijn Kruijswijk119Fcc Barendrecht415655    152
6Dylan Kuijpers223Bmx Zoetermeer455650    151
7Maddox van Deene121Uithoornse Wtc64700    134
8Jur de Beij216Uithoornse Wtc54750    129
9Levi Klop130Fcc Rijswijk214849    118
10Koen de Graaf105Fcc de Kley-drivers45660    111
11Bink Stam118Fcv Schagen184340    101
12Joey Heimerikx138Fcc de Kley-drivers164242    100
13Jens Kooij608Fcc de Kley-drivers03960    99
14Boy Hendriks147Hsc de Bataaf371539    91
15Michael Mantchev240Fcc de Spuicrossers161955    90
16Iwan Voorrips126Fcc de Kley-drivers42040    82
17Mika Gouman225Fcc Barendrecht7800    78
18Xem van Baaren378Fcc de Kley-drivers40038    78
19Vincent van den Berg607Fcc de Kley-drivers163519    70
20Wessel van Zonneveld384Fcc Rijswijk143719    70
21Robin Ndalame150Fcc de Heideclub0064    64
22Jelte Jong140Fcc de Kley-drivers91835    62
23Sjoerd Zwerver129Uithoornse Wtc17440    61
24Billy Spike van Bemmelen231Fcc Rijswijk5600    56
25Twan van Dorp64Fcc de Kley-drivers5200    52
26Arjan Negenman730Fcv Schagen131816    47
27Vince Langeweg707Fcc Barendrecht4500    45
28Rens van der Ham505Bmx Zoetermeer91717    43
29Mart van Stralen107Fcc de Kley-drivers0390    39
30Max Vlek792Fcc Rijswijk13170    30
31Max de Best124Bmx Zoetermeer14016    30
32Koen Geurts135Fcc Rijswijk10016    26
33Dinand Woerdman333Fcc de Kley-drivers0018    18
34Jaydin Vervloet386Fcc Barendrecht1600    16
35Rory Klootwijk763Fcc Barendrecht1300    13
36Bas Akershoek727Fcc de Spuicrossers900    9

Men Sportklasse 17+
PlNaamBordClubBw1Bw2Bw3Bw4Bw5Bw6Bw7Totaal
1Ingmar Ankerman366Fcc Rijswijk72780    150
2Yordy de Baar126Fcc Wijkeroog195870    147
3Daan Corts376Uithoornse Wtc67710    138
4Boyd Visser529Fcc Barendrecht66700    136
5Duncan de Jong101Fcc Rijswijk174652    115
6Jasey Jay Lotte374Fcc Rijswijk50640    114
7Damian van der Horst384Ncc Nijkerk48610    109
8Menno van Bebberen163Fcc Barendrecht163841    95
9Marley Roeland787Fcc Barendrecht38057    95
10Sebastiaan van den Berg781Fcc de Kley-drivers143842    94
11Teun Pankras785Fcv Schagen153338    86
12Niels Kreuger846Fcc Wijkeroog17065    82
13Xander Bak387Fcc de Kley-drivers0077    77
14Stijn Ouwens828Fcc Barendrecht0075    75
15Rick Simons803Bmx Zoetermeer17057    74
16Timo Louwerse357Hsc de Bataaf7400    74
17Mees de Roos399Fcc Barendrecht19540    73
18Roberto Blom22Uithoornse Wtc7300    73
19Seth van Dijk511Hsc de Bataaf39260    65
20Ian Post779Fcc Wijkeroog16430    59
21Dick van der Jagt46Fcc Barendrecht5900    59
22Luc van Haaren367Fcc Barendrecht5300    53
23Roel de Boer523Hsc de Bataaf0047    47
24Dario van Dijk503Uithoornse Wtc4600    46
25Max de Beij375Uithoornse Wtc4500    45
26Boaz van Dam534Fcc Rijswijk4500    45
27Max de Groot786Fcc Barendrecht4300    43
28Milan Maanster130Fcc Barendrecht3500    35
29Jordi Schaefers142Uithoornse Wtc0300    30

Ladies 14+
PlNaamBordClubBw1Bw2Bw3Bw4Bw5Bw6Bw7Totaal
1Nova de Roos45Fcc Barendrecht636677    206
2Amy van der Meer78Hsc de Bataaf486173    182
3Danielle Vrenegoor240Fcc de Boscrossers78780    156
4Denise van Leeuwen376Fcc Rijswijk36066    102
5Jennifer Maerten313Hsc de Bataaf7200    72
6Meredith van der Haar44Crupi Racing Team Netherlands0710    71
7Luna Louwerse84Hsc de Bataaf6200    62
8Tessa Neus305Hsc de Bataaf5500    55
9Dannique Kwakman182Crupi Racing Team Netherlands4200    42

Men Cruiser 13-29
PlNaamBordClubBw1Bw2Bw3Bw4Bw5Bw6Bw7Totaal
1Mees de Roos77Fcc Barendrecht707874    222
2Duncan de Jong101Fcc Rijswijk606463    187
3Levi Klop130Fcc Rijswijk526767    186
4Dylan Kuijpers223Bmx Zoetermeer566364    183
5Jasey Jay Lotte220Fcc Rijswijk77078    155
6Scott van der Doe210Fcc Barendrecht404344    127
7Mike Neus276Hsc de Bataaf344340    117
8Bart van der Wal291Fcc de Boscrossers05958    117
9Max de Best124Bmx Zoetermeer48052    100
10Stef de Baar159Fcc Wijkeroog04940    89
11Jay-jay Groenewegen226Fcc de Spuicrossers36480    84
12Maddox van DeeneW2Uithoornse Wtc7500    75
13Flip van Walraven140Uithoornse Wtc0720    72
14Shane Mc Cutcheon76Fcc Rijswijk6600    66
15Stef de Baar159Fcc Wijkeroog4100    41

Men Cruiser 30+
PlNaamBordClubBw1Bw2Bw3Bw4Bw5Bw6Bw7Totaal
1Michiel Jansen35Uithoornse Wtc737878    229
2Wilco Cosijnse160Fcc The Wheely's 717272    215
3Matthieu Roks413Fcc Barendrecht576265    184
4Willem van der Steegt682Uithoornse Wtc476253    162
5Anita Bakkenes-kok304Fcc The Wheely's 425549    146
6Rene Wigman471Ncc Nijkerk364742    125
7Rutger Krijgsman463Fcc Rijswijk61061    122
8Jeroen Koopmans688Fcc Barendrecht41440    85
9Michel van Adrichem34Fcc Rijswijk7800    78
10Gaby Paans162Uithoornse Wtc6500    65
11Taeke Bijlsma408Uithoornse Wtc5000    50
12Bert van Leeuwen451Fcc Rijswijk3403    37

Laatst bijgewerkt: 30-06-2022
Email
RSS nieuws
 
Webdesign © Bsoft 2016
Vandaag hits.
Totaal hits.