BMXTrofee-West Competitie 2022
Wedstrijd 7: Zwanenburg



De resultaten met een groene achtergrond tellen.
De aftrek wordt verrekend met het totaal na de laatste wedstrijd.
Bij een gelijke eindstand kan de werkelijke plaats afwijken van de getoonde plaats.
De eindstand op de wedstrijdlijsten bij de wedstrijd is leidend.
Aan de hier getoonde uitslagen kunnen geen rechten ontleend worden.

Manche uitslag 9=DNS, 10=DNF
Boys -6/Girls -7
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Fem Mulhuyzen103Vdh Bmxracing1110000178
2Djenna van de Nadort478Fcc de Spuicrossers2320000271
3Evy de Baar102Fcc Wijkeroog3230000367
4Niek Smit606Fcc Rijswijk4440000460
5Arthur Knol611Uithoornse Wtc5650000553
6Joey Hop902Ncc Nijkerk6560000649
7Seth van Adrichem904Fcc Rijswijk77100000742

Boys 7/Girls 8
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Roan Bouwman31Vdh Bmxracing1110000178
2Dex Ruarus33Fcc The Wheely's 3210000272
3Keyden Rook32Fcc Barendrecht2320000368
4Samuel Sprik511Fcc Wijkeroog11030000462
5Axell Mantje517Fcc Wijkeroog2240000561
6Noor Brons84Fcc de Kley-drivers4420000656
7Jonah Burgerhout160Bmx Stede Broec5130000754
8Nick Ansink509Fcv Schagen3540000848
9Bruce van der Wagt501Fcc Barendrecht4550001043
10Matthijs Hollander527Fcc Wijkeroog5350002042
11Julian van Erkel530Uithoornse Wtc6460004036
12Sade Aan de Stegge676Fcc The Wheely's 6660003035

Boys 8/Girls 9
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Danique van Dalen63Fcc Barendrecht1110010178
2Dax Bijlsma267Uithoornse Wtc1210010274
3Vince Visser261Ncc Nijkerk1110020372
4Jason van der Steegt16Uithoornse Wtc1210020565
5Dani Helmhout271Hsc de Bataaf3320040464
6Dexx Molenaar753Fcc Wijkeroog2130040660
7Ryan Post264Bmx Zoetermeer2120030758
8Damien de Milde724Fcc Wijkeroog3420030851
9Yari Kossen263Fcc de Kley-drivers4220061049
10Quinn van Bloemendal253Fcc The Wheely's 2330052047
11Bradley Lodewijks265Fcc The Wheely's 2330053045
12Robbin de Looze731Hsc de Bataaf3440074041
13Daan Zaadnoordijk330Fcc Wijkeroog3540085039
14Tijn Boer739Fcc Wijkeroog5240077038
15Lucas Verkade329Bmx Zoetermeer4330068038
16Mila van der Weele207Uithoornse Wtc5440086037
17Tobias Brat745Bmx Stede Broec4450000020
18Kjell Gäde771Fcc Barendrecht4550000019
19Tycho Peerdeman736Bmx Stede Broec5550000018
20Jens Lakens743Bmx Zoetermeer5550000018

Boys 9/Girls 10
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Kyan Mulhuyzen52Vdh Bmxracing1110020178
2Valentijn Hendriks248Fcc The Wheely's 1110010275
3Dilan Stet457Fcc Wijkeroog1110010372
4Max van der Haven288Uithoornse Wtc2230030465
5Jip Hofmijster517Uithoornse Wtc3220020562
6Ted van Osselen472Fcc de Spuicrossers3420040657
7Davie Heuving232Uithoornse Wtc2320030756
8Sieb Laan485Bmx Stede Broec3330040851
9Mika Eshuis241Bmx Zoetermeer2540051046
10Jovi Markenhof285Fcc The Wheely's 4440082043
11Tijs Broeders473Fcv Schagen4250054041
12Parks Povlo516Fcc Wijkeroog6530073039
13Jesse Speek483Fcc de Spuicrossers5340076038
14Kyan Horseling229Fcc The Wheely's 5650065035
15Jesse van Erkel490Uithoornse Wtc4550088034
16Bruce ter Haar426Fcv Schagen5470067033
17Kay Roelf van der Vaart460Fcc de Kombocht6660000015
18Ayzis van de Peppel532Fcc Barendrecht6760000014
19Tyler Wijnbergh230Fcc The Wheely's 7660000014

Boys 10/Girls 11
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Dim Droog35Fcc Barendrecht1110010178
2Hidde Stroomer351Fcc de Kley-drivers1110010275
3Hailey Mc Cutcheon256Fcc Rijswijk1110020372
4Dylano Rook354Fcc Barendrecht2210030467
5Ryan Vervloet155Fcc Barendrecht2120020564
6Mano Bood376Fcv Schagen3420040657
7Niek Platenburg806Fcc Rijswijk4220040755
8Laurens Leurs805Fcc Rijswijk2320030853
9Roan Hink166Fcc de Kley-drivers1230081051
10Cas Zaadnoordijk384Fcc Wijkeroog3340052045
11Bas Bouman160Hsc de Bataaf2230074045
12Ole Olsthoorn388Fcc Rijswijk3440063042
13Mike Borst159Bmx Zoetermeer3330065042
14Boet van den Berg836Fcc Barendrecht5430056038
15Djoey van Dinteren818Fcc de Kombocht4540087036
16Jax Doornaar358Fcc The Wheely's 4350078036
17Reevan Kip255Fcc Barendrecht5540000019
18Joey van der Gaast812Fcv Schagen6460000017
19Jack Sinnige847Fcv Schagen4750000017
20Stijn Martens803Fcc Wijkeroog5650000017
21Scott Verheul826Bmx Zoetermeer7550000016
22Stijn Meijer359Uithoornse Wtc6660000015
23Bart Veldboer364Fcc de Kley-drivers7560000015
24Melle Vlam833Bmx Stede Broec6660000015
25Kenji Takes380Fcc The Wheely's 5770000014
26Kevin Liu840Hsc de Bataaf6770000013
27Jip de Wit883Fcv Schagen7670000013

Boys 11/Girls 12
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Aaron Kok228Bmx Stede Broec1310030176
2Rafi Akbas232Hsc de Bataaf1110010275
3Yannick van Veen237Fcc de Boscrossers2130020369
4Abel Tonino226Fcc The Wheely's 1120020565
5Mette Bijlsma403Uithoornse Wtc2510030464
6Kian Bouwman125Vdh Bmxracing1210010662
7Jorian van der Weele235Uithoornse Wtc2220040757
8Jeremy Wijnbergh115Fcc The Wheely's 3140040852
9Fedde Kooreman241Fcc Rijswijk2420071049
10Kit de Haan114Hsc de Bataaf3260072044
11Dennis de Looze342Hsc de Bataaf4320053044
12Thomas Hendriks330Fcc The Wheely's 5230054042
13Anouk Machielsen102Fcc de Kombocht3430065041
14Mack Berkelaar346Bmx Zoetermeer3330066041
15Jaimey Snelleman742Fcc Wijkeroog4440087037
16Bart van den Oudenrijn724Fcc de Kombocht6350088034
17Tim Heijman234Fcc Barendrecht4550000019
18Steyn Vroegop754Fcc de Boscrossers5540000019
19Ties Geerlings705Fcc Rijswijk5640000018
20Saar van Berkel409Fcc de Boscrossers4650000018
21Jorrin Burghout341Bmx Stede Broec5550000018
22Tren Busker104Bmx Stede Broec6460000017
23Ryan Hoffer777Bmx Stede Broec6660000015
24Pim Dijkman720Fcc Wijkeroog1099000005

Boys 12/Girls 13
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Gino Soede98Uithoornse Wtc1110010178
2Jens Lang91Uithoornse Wtc2340040269
3Sara Molenaar202Fcc de Kley-drivers1110020469
4Sem Kroon149Uithoornse Wtc1150030368
5Djaimy Heijm90Hsc de Bataaf2220030563
6Kjell Post22Bmx Zoetermeer1120020662
7Noah Sturkenboom133Fcc The Wheely's 2230010756
8Marijn de Kuiper89Uithoornse Wtc3330040851
9Scott Heimerikx100Fcc de Kley-drivers4340051046
10Levi Hes87Fcc de Kley-drivers4210073046
11Owen van Oers276Fcc Barendrecht3530062044
12Levi Rooks132Fcc Rijswijk2220056044
13Floris Zwanenburg865Fcc Rijswijk3420084043
14Rover Daemen283Hsc de Bataaf3410077041
15Stan Rijs608Fcc de Kombocht4540065038
16Tristan van Bodegom94Fcc de Kombocht5330088037
17Nova Stam205Fcv Schagen5540000019
18Dean Kuijpers127Bmx Zoetermeer6450000018
19Bryan van Dalen146Fcc Barendrecht6470000016
20Christiaan Koopmans655Uithoornse Wtc5660000016
21Jordy Pluimert612Fcc Barendrecht4760000016
22Jaap Gouwenberg672Fcv Schagen6560000016
23Rik Zaadnoordijk288Fcc Wijkeroog6750000015
24Pascal van der Veen650Hsc de Bataaf7660000014
25Lieke van der Beek213Fcc The Wheely's 5780000013
26Nigel Vertelman644Hsc de Bataaf7670000013
27Stefhan Schönhage466Fcc de Kombocht8850000012
28Joost Zwerver279Uithoornse Wtc7870000011
29Bram Jong93Fcc de Kley-drivers7870000011
30Thijs Opstal611Fcc de Boscrossers8680000011
31Jayden Bos852Fcc Wijkeroog8780000010

Boys 13/Girls 14
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Jayden Vermeer236Vdh Bmxracing1110010178
2Bram Vergouwe180Uithoornse Wtc1130020273
3Reza Roks32Fcc de Spuicrossers1110010372
4Sondjo van Lier182Fcc The Wheely's 3220030465
5Teun Ouwens184Fcc Barendrecht1310020564
6Bouke Trienes326Uithoornse Wtc2320030659
7Luca Tanke346Fcc de Kley-drivers2320040756
8Jordie Heuving227Uithoornse Wtc2430040851
9Nâthan Paula328Fcc Barendrecht2130051051
10Jay-jay Groenewegen226Fcc de Spuicrossers3210052049
11Sven van Veen239Fcc de Boscrossers5420083042
12Jari van Hoven197Hsc de Bataaf3450064040
13Rick van den Oudenrijn546Fcc de Kombocht4330076040
14Ewoud Pelgrim566Fcc Barendrecht3540065039
15Owen van der Kolk240Hsc de Bataaf4240087039
16Matthijs Heerschap196Fcc de Spuicrossers6240078036
17Floris Bijl336Fcc de Spuicrossers4440000021
18Justin Liu235Hsc de Bataaf4550000019
19Esmee van Bodegom251Fcc de Kombocht5550000018
20Djimmy van Dinteren502Fcc de Kombocht5560000017
21Tygo Roël531Uithoornse Wtc6650000016
22Tijs Molenaar230Fcc de Boscrossers5660000016

Boys 14/Girls 15-16
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Stijn van Gulick282Fcc de Boscrossers1110000178
2Levi Hagenbeek160Hsc de Bataaf2110000371
3Storm Daemen307Hsc de Bataaf3230000270
4Terje Koopmans15Fcc Barendrecht1220000564
5Bart van der Wal291Fcc de Boscrossers4340000461
6Jordy Faling157Fcc Barendrecht2450000655
7Sven van Houten152Vdh Bmxracing3460000750
8Stefan Burger277Hsc de Bataaf5320000850
9Matt van der Doe171Fcc Barendrecht7530001042
10Jarno Eshuis164Bmx Zoetermeer41040002040
11Noah Bijholt691Fcc de Spuicrossers5550003038
12Jorian Kappelhof278Hsc de Bataaf6660004034
13Jason Bitter871Fcc Rijswijk6670005032
14Julian Koopmans811Uithoornse Wtc8780006027
15Guus Wattel803Fcc de Kombocht7870007027

Boys 15-16
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Mika Lang26Uithoornse Wtc1110010178
2Kees Wildeboer28Fcc Barendrecht1210010274
3Mika Gouman225Fcc Barendrecht2120020370
4Jur de Beij216Uithoornse Wtc2420030464
5Arthur Brink330Fcc Barendrecht1310030564
6Koen de Graaf105Fcc de Kley-drivers1210020662
7Xem van Baaren378Fcc de Kley-drivers2420040755
8Luuk Ouwehand340Fcc Rijswijk3130040853
9Boy Hendriks147Hsc de Bataaf2130062049
10Dylan Kuijpers223Bmx Zoetermeer3340061047
11Tijn Kruijswijk119Fcc Barendrecht3220053046
12Iwan Voorrips126Fcc de Kley-drivers4230054043
13Joey Heimerikx138Fcc de Kley-drivers5430075039
14Michael Mantchev240Fcc de Spuicrossers3350076039
15Bink Stam118Fcv Schagen6340087036
16Sjoerd Zwerver129Uithoornse Wtc4440088036
17Vincent van den Berg607Fcc de Kley-drivers5540000019
18Arjan Negenman730Fcv Schagen4650000018
19Wessel van Zonneveld384Fcc Rijswijk4560000018
20Koen Geurts135Fcc Rijswijk5650000017
21Rens van der Ham505Bmx Zoetermeer5560000017
22Jelte Jong140Fcc de Kley-drivers6550000017
23Max Vlek792Fcc Rijswijk6660000015

Men Sportklasse 17+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Ingmar Ankerman366Fcc Rijswijk2220000175
2Boyd Hogerheijde45Hsc de Bataaf1110000275
3Boyd Visser529Fcc Barendrecht1110000372
4Gerco Woudenberg364Vdh Bmxracing3220000465
5Niels Kreuger846Fcc Wijkeroog2340000560
6Damian van der Horst384Ncc Nijkerk3330000657
7Mees de Roos399Fcc Barendrecht4430000752
8Roel de Boer523Hsc de Bataaf4550000846
9Yordy de Baar126Fcc Wijkeroog5460001042
10Menno van Bebberen163Fcc Barendrecht6640002039
11Sebastiaan van den Berg781Fcc de Kley-drivers5650003037
12Marley Roeland787Fcc Barendrecht6560004035

Ladies 14+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Danielle Vrenegoor240Fcc de Boscrossers1110000178
2Nova de Roos45Fcc Barendrecht2220000272
3Amy van der Meer78Hsc de Bataaf3330000366

Men Cruiser 13-29
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Jasey Jay Lotte67Fcc Rijswijk1110000178
2Mees de Roos77Fcc Barendrecht2210000273
3Levi Klop130Fcc Rijswijk1120000371
4Shane Mc Cutcheon76Fcc Rijswijk3220000465
5Dylan Kuijpers223Bmx Zoetermeer3340000559
6Duncan de Jong101Fcc Rijswijk2330000658
7Scott van der Doe210Fcc Barendrecht4430000752
8Max de Best124Bmx Zoetermeer4450001047
9Stef de Baar159Fcc Wijkeroog5660002040
10Jay-jay Groenewegen226Fcc de Spuicrossers5540003040
11Mike Neus276Hsc de Bataaf6550004037

Men Cruiser 30+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Michel van Adrichem34Fcc Rijswijk1110000178
2Michiel Jansen35Uithoornse Wtc1220000273
3Wilco Cosijnse160Fcc The Wheely's 2130000369
4Taeke Bijlsma408Uithoornse Wtc4310000464
5Willem van der Steegt682Uithoornse Wtc3220000562
6Matthieu Roks413Fcc Barendrecht2340001057
7Anita Bakkenes-kok304Fcc The Wheely's 3430002053
8Marco van der Haven653Uithoornse Wtc4450003047
9Jeroen Koopmans688Fcc Barendrecht5540004043

Laatst bijgewerkt: 28-11-2022
Email
RSS nieuws
 
Webdesign © Bsoft 2016
Vandaag hits.
Totaal hits.