Club2 Rijswijk - Zoetermeer 2022
Wedstrijd 6: Zoetermeer



De resultaten met een groene achtergrond tellen.
De aftrek wordt verrekend met het totaal na de laatste wedstrijd.
Bij een gelijke eindstand kan de werkelijke plaats afwijken van de getoonde plaats.
De eindstand op de wedstrijdlijsten bij de wedstrijd is leidend.
Aan de hier getoonde uitslagen kunnen geen rechten ontleend worden.

Manche uitslag 9=DNS, 10=DNF
Boys -7/Girls -8
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Niek Smit606Fcc Rijswijk1110000178
2Morris Gosens602Fcc Rijswijk3230000270
3Seth van Adrichem904Fcc Rijswijk2320000368

Boys 8/Girls 9
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Ryan Post264Bmx Zoetermeer1110000178
2Lucas Verkade329Bmx Zoetermeer2220000272
3Sten Lichtenbeld257Fcc Rijswijk5550000360
4Ids van Velthoven748Fcc Rijswijk4440000751
5Art van der Panne728Bmx Zoetermeer71060000451
6Jens Lakens743Bmx Zoetermeer3330000851
7Duncan Boks741Bmx Zoetermeer6670000550
8Fieke van de Paal407Bmx Zoetermeer8780000643

Boys 9/Girls 10
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Mels van Ruitenbeek469Bmx Zoetermeer1110000178
2Mika Eshuis241Bmx Zoetermeer2220000272
3Milan Boot461Bmx Zoetermeer3330000366
4Abel de Graaf498Fcc Rijswijk4440000460
5Liv van der Panne526Bmx Zoetermeer5550000554

Boys 10/Girls 11
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Laurens Leurs805Fcc Rijswijk1110000178
2Niek Platenburg806Fcc Rijswijk1210000274
3Keano Hoogduin828Bmx Zoetermeer2330000367
4Ole Olsthoorn388Fcc Rijswijk2120000467
5Mike Borst159Bmx Zoetermeer3220000659
6Wess van der Gaag377Fcc Rijswijk3440000558
7Scott Verheul826Bmx Zoetermeer4330000753
8Daan Verhagen822Bmx Zoetermeer4450000847
9Finn Kroes835Fcc Rijswijk5550001042
10Steffan Hilgersom821Bmx Zoetermeer6660002037
11Kyra Cocking654Fcc Rijswijk5560003037
12Xavio Hafkamp238Fcc Rijswijk6640004036

Boys 11/Girls 12
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Hailey Mc Cutcheon256Fcc Rijswijk1110000178
2Mack Berkelaar346Bmx Zoetermeer2210000273
3Fedde Kooreman241Fcc Rijswijk6120000366
4Wietse van Velthoven702Fcc Rijswijk1330000465
5Morten van der Knaap725Fcc Rijswijk2440000559
6Yano van Berkum796Fcc Rijswijk4220000658
7Senna Ouwejan739Fcc Rijswijk4340000752
8Tygo Gorzeman701Fcc Rijswijk3550001047
9Juliette Ruis408Bmx Zoetermeer3630002045
10Luca Metz706Fcc Rijswijk5550003039
11Luke Mulder790Fcc Rijswijk5460004038

Boys 12/Girls 13
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Floris Zwanenburg865Fcc Rijswijk1110000178
2Dean Kuijpers127Bmx Zoetermeer2220000272
3Aiden Deurloo676Fcc Rijswijk3330000366
4Django de Heij610Bmx Zoetermeer4440000460
5Mick van der Gaag624Fcc Rijswijk6550000553
6Jochem Brand616Bmx Zoetermeer5660000649

Boys 13/Girls 14
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Mik Nienhuis958Fcc Rijswijk1110000178
2Mika Lambregtse521Fcc Rijswijk2220000272
3Viggo van der Knaap503Fcc Rijswijk3330000366
4Sven van Seters191Fcc Rijswijk4440000460

Boys 14-15/Girls 15-16
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Levi Klop130Fcc Rijswijk1160000173
2Wessel van Zonneveld384Fcc Rijswijk2220000272
3Rens van der Ham505Bmx Zoetermeer3310000465
4Austin Banarsi304Fcc Rijswijk5530000362
5Max de Best124Bmx Zoetermeer4440000654
6Jarno Eshuis164Bmx Zoetermeer6650000552
7Jason Bitter871Fcc Rijswijk8880000739
8Max Vlek792Fcc Rijswijk7770000839

Boys 16+/Girls 17+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Luuk Ouwehand340Fcc Rijswijk1220000176
2Dylan Kuijpers223Bmx Zoetermeer2110000274
3Shane Mc Cutcheon219Fcc Rijswijk4340000364
4Michel van Adrichem34Fcc Rijswijk3430000462
5Gijs Dekker217Bmx Zoetermeer5550000554

Laatst bijgewerkt: 28-11-2022
Email
RSS nieuws
 
Webdesign © Bsoft 2016
Vandaag hits.
Totaal hits.